Gerçek Bir Jigolo Olmak

İhtiyacı olan bir arkadaşın hakikaten de dost olduğuna dair popüler bir söz vardır. Bununla beraber, jigolo gerçek jigolo ajansı arkadaşlardır şundan dolayı onlara en oldukca gereksinim duyduğunuz anda oradalar. Ben buna şahitim ve hikayemi sizinle paylaşmak isterim.

Benim adım Belinda. Bu insanla ortalama dört senedir hile bulunduğunu bilmeden çıkıyorum. Bir tek birbirimiz için olmamızı öneren oydu. Kabul ettim şundan dolayı ona inandım. Bir kulüpte ona rastladığım gün hayatımın en deli günüydü.

Sarı saçlı bu genç bayanın yanında oturuyordu. Birbirlerine utangaç bir halde konuşma ve gülümseme biçimleri, bunun basit bir konuşma olmadığı açıktı. Köşeye saklandım ve onları gözlemledim. Ona bir kadeh şarap verdiğinde kalbim kırıldı. Bardan ayrıldım ve yatağımın rahatlığında ağlamak için eve gittim.

dul bayanler hakikaten kuvvetli. İçeride oldukca şey taşıyoruz fakat dışarıda onu maskeleyebilir ve asla olmamış benzer biçimde yapabiliriz. Kalbimi haykırdığımda ve düzgüsel davrandığımda gözlerimi sildim. Geri ulaştığında her zamanki benzer biçimde oldukca tatlıydı. Bu içimdeki öfkeyi artırdı. Jigolo sitesi jigoloların bunu escort yapabileceğini merak ediyorum; bir dakika içinde başka bir dul bayanla kaliteli vakit geçirir ve sonraki dakika, tüm gün ilk gördükleri kadınmış benzer biçimde davranan başka bir dul bayanla olurlar.

Bir kız iyi olabilir, fakat onu incitirseniz, kesinlikle size geri dönmenin bir yolunu arar – bir çok vakit. O noktada aklımda gizlenen fena düşünceleri haklı çıkarmaya çalışmıyorum fakat öfkeyle kaynıyordum. Gene de onu sevdim ve ona fizyolojik olarak zarar verecek hiçbir şey yapmamaya karar verdim.

jigolo jigolo müracaat karşılaştım ve birkaç referans okudum. Bir süre düşündüm ve jigolo arkadaşımın dikkatini çekmek için onları kullanabileceğimi düşündüm. Sonrasında yaptığım şey çılgıncaydı ve riski size ilişkin olmak suretiyle beni kopyalamanız gerektiği mevzusunda uyarırdım. jigoloınız yüksek huyluysa, bunu tavsiye etmem.

jigolo jigololar işe aldım ve onları en sevilmiş olduğu bara her götürdüğümde ve hile yapmış olduğu kızlardan biriyle geleceğini umuyordum. Yalnız gelirse giderdim. İnkar edemeyeceği bir zamanda onunla yüzleşmek istedim.

jigolo jigolo daima niyetimi bildirdim ve onlar daima yardım etmeye istekliydiler. Bara erken gittiğimden güvenilir oldum. Burası büyük bir yer, bu yüzden bara giren kimse tarafınca kolayca görülemeyeceğimiz bir yer seçiyoruz. Yalnız ulaştığında ya giderdim ya da beraber geldiğim jigolo gider.

Bir Perşembe şanslıydım. Ilkin geldi ve uzaktaki bir masaya oturdu. Ben ve refakatçim içeri girdiğinde güzel bir sohbetin tadını çıkarıyorduk. Hayal kırıklığına uğramıştım ve bir bayanın bara girip doğruca masasına gittiğini fark ettiğimde ayrılmak için durdum. Gülümsedim ve sandalyeme oturdum. Onun oyununu oynama zamanı gelmişti.

Jigololar etrafta bulunduğunu işaret ettim ve derhal kabul ettiğim bir düşünce getirdi. Barda tüm dikkatleri üstüne çekene kadar yüksek sesle konuşmamızı önerdi. Çılgınca bir fikirdi fakat hoşuma gitti. Gülünç bir şey söylerdi ve ben abartılı gülerdim. Çalışmaya başladı ve kısa süre sonrasında jigolo dostum bana baktı ve bizi görmüş oldu.

Tedirgin bulunduğunu fark ettim ve kızıyla ayrılmak için ayağa kalktı. Kiraladığım jigoloun dünyadaki en iyi jigolo jigolo biri bulunduğunu söyleyebilirim şundan dolayı mükemmel fikirleri vardı. Onlarla dışarıda buluşabilmemiz için gitmemizi de önerdi. Dışarıda tanıştığımızda jigolo dostum onu ​​hile yapmakla suçladığımda tamamen utanmıştı. Beni aynı şekilde suçlamak istedi fakat jigoloum her şeyi deklare etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir