Her Yaştan jigolo Jigolo Olabilir

Benim adım Celil ve bir jigolo jigolo olmak için ne gerektiği ve jigolo jigolo olmayı düşündüğüm jigoloların tipi hakkında konuşmak isterim. Kendimden ve kendimi jigolo sektöründe escort bulduğumdan bahsedeyim.

İşsizliğim sebebiyle bir Almanya’dan Türkiye’ye göç ettim. Yaşam oldukça zordu. Üniversiteden ayrıldıktan beş yıl sonrasında hala işim yok. 29 yaşıma geldiğimde, iş bulma şansım esasen zayıftı. İstihdam eden şirketlerin çoğunun daha genç insanlara ihtiyacı vardı – çoğunlukla 25’ten azca. İşleri gördüğünüzde, başvuranların sayısı çoğu zaman oldukça fazladır.

Birkaç arkadaşımdan yardım aldım ve Türkiye’ye taşındım. Burada bana mükemmel bir iş kazandıracak niteliklere haiz olmadığım için jigolo jigolo olmaya karar verdim. O zamandan beri mükemmel bir seyahat oldu. En azından şimdi faturalarımı hiç kimseye güvenmek zorunda kalmadan ödüyorum. Ülkemi birkaç kez ziyaret ettim ve hala savaşım ederken bana bakanlar hala dönüşümüme şaşkınlık ediyorlar. Sırrımı bilmek istiyorlar, fakat ben daima söyleme mevzusunda oldukça isteksizim. Tahmin etmelerini yeğlerim.

Bir insanın bana doğru yürüdüğünü ve şu şekilde söylediğini hatırlıyorum:

“Uyuşturucu kullanır mısın? Varlıklı olmanın en süratli yolunun ben olduğumu duydum. Buradaki tüm büyük evlatların yapmış olduğu bu. Beni alırmısın? Hiçbir şey yapmayacağım.”

Ülkemde birçok gencin bu şekilde düşünmesi beni rahatsız etti. Güldüm ve hiçbir şey söylemedim.

Sadece şunu da eklemek isterim ki, güvenilir jigolo ajansı olmaya çalışmanızın tek sebebi bu para olmamalıdır. jigolo jigololar, hareket etme yada düşünme şeklinizi değiştirebilir. Toplumsal olarak silinmiş jigololar gördüm, sadece sektöre katıldıktan birkaç ay sonrasında dönüştüler.

Türkiye’ye geldiğimde, kaldığım mahallede alkol kullanan ve ufak suçlara karışan bir jigolo vardı. Onu fark ettim ve onu dönüştürmek istedim. Birkaç zararsız selamla başladı ve peşinden birkaç dakikalık münakaşaya kadar uzadı. Bir süre sonrasında beraber uzun saatler geçirmeye başladık.

Vaaz vermek istemedim, bu yüzden sözlerimi dikkatlice seçmem gerekiyordu. Birazcık inandırıcı davrandım ve denemeye karar verdi – jigolo jigolo olmak isterim. Uyuşturucu ve alkolizmi bırakmak zorunda kalması da dahil olmak suretiyle oluşturduğum birkaç kuralı ve yararları sıraladım. Yararları şişirdim. Onu bazı fena alışkanlıklarından vazgeçmeye ikna etmenin tek yolunun bu bulunduğunu biliyordum. İşe yaradı.

Psikoloji derslerimden, esasen haiz olduklarından daha iyi bir yaşam güvence edilirse, insanların daha süratli yer değiştireceğini anladım. İlk müşterisini korumasına yardım ettim. jigolo acentesi tarafınca meydana getirilen bir anlaşmaydı – eski jigolo jigololuk yöntemleriyle karşılaştırılabilir bir düzenleme.

Sebebi jigolo sektörüne karışıp karışmayacağını görmek istememdi. jigolo acentemde itibarımda bir çöküşe niçin olacak kimseyi tavsiye etmek istemediğim için oldukça saygı duyuyorum. Yardım etmek istediğim kadarıyla, bunu kendi sorumluluğumda yapmak istemedim.

Antisosyal alışkanlıklarının çoğunu bıraktı, sadece ilk müşteriden sonraki ilk tepkisi kayıtsızlık oldu. Korkmuştum şu sebeple onu derhal ikna etmezsem, muhtemelen eski yöntemlerine geri döneceğini biliyorum.

Başka bir müşteriyle başka bir görüşme ayarladım. Bu sefer yüzündeki sevinç ışını görebiliyordum. Onu birazcık süratli takip etmeye karar verdim. Bu ona söylediğim şey

jigolo jigololar olmaya hazır mısın? Büyük liglere katılana kadar bekleyin. “

Bana neye mal olacak? O sordu.

Bırakmasını istediğim öteki alışkanlıkları listeledim ve o yapmış oldu. O zamandan beri onu jigolo ajansları tanıştırdım. Bugün boş zamanının çoğunu evlatları sokaktan uzaklaştırmaya emek vererek geçiriyor. Bir bölgelere gittiğini görüyorum, fakat her şey jigolo jigolo olma adımıyla başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir