İstanbul Jigolo

Kaslı vücutları olan erkekleri istanbul jigolo ajansı
her kadın sevmiyor, bunu biliyorum ama çok sevenler olduğunu da her gün gördüğüm bir meslekteyim. Genç yaşlarda vücut geliştirmeye başladığım için hatlarım ve kaslarım bazılarınız için çok abartılı gelecektir. İnce yapılıysanız kol kaslarım büyük ihtimal belinizle aynı kalınlıkta olabilir. Birçok yarışmada onlarca başarım var, vücut geliştirmeyi sadece zevk için değil aynı zamanda profesyonel bir sporcu olarak yapıyorum. İri yapılı İstanbul jigolo ajansı kaslı erkeklerden hoşlanan kadınların erkeğidir.

Boyum 185, kilom ise bende saklı istanbul jigolo telegram
kalsın. Her vücutçu gibi benimde bedenimde kıl tüy hiç yok. Düzenli olarak almak zorundayım. Bronz tenliyim, gündüz ağırlık çalışmam gerektiği için randevularım gece gerçekleşmek zorunda. Vücut istanbul jigolo fiyatları
ölçülerimi ve sahip olduğum gücü göz önüne alırsanız zorlayıcı her pozisyonda benimle yapabileceklerinizi çoğu erkekle asla yapamayacağınızı anlarsınız. Kollarımın arasına girdiğinizde daha ilk zor pozisyonumda bile çok rahat olduğumu göreceksiniz. İstanbul jigolo siteleri kapsamına katılmış en iri yapılı erkek olduğumu farz ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir