Ofisi Olan Jigolo Siteleri

Ofisi olan jigolo siteleri ilk kez ilgi odağı haline vardığında, yalnızca birkaç seçenek mevcuttu. Ön yakıcılar sonrasında düz jigolo jigololar ve bisexuel jigolo jigololardı. Şimdi göreceğiniz seçeneklerin bir çok oldukça yenidir. Pekala, boncuklanma seçenekleri hakkında karışık hislerim var, sık sık jigolo jigolo ajanslarının kategorileri kasıtlı olarak oluşturduğunu hissediyorum .

Bunda yanlış bir şey yok; Mevcut jigolo seçeneklerini genişletmek demek isterim, sadece bazı insanların bununla ilgili bir problemi var. Bir tek birkaç hafta ilkin bir arkadaşımla konuşuyordum ve o acı bir halde ağıt yaktı.

“Ofisi olan jigolo siteleri beni dolandırıyor” dedi.

Bu mevzuda ne demek istediğinden güvenli olamadan bir kaşımı kaldırdım. Bu, jigolo jigolo ajanslarını kullandığım yedinci yılımdı ve asla bir kez olsun dolandırıldığımı hissetmedim. Merak ettim sormaya karar verdim. Dedikleri benzer biçimde, öğrenmek asla bitmez ve bugün ondan yeni bir şey öğrenirsem, kendimle gurur duyarım şu sebeple hayatımdan bir bilgisizlik daha azca olur.

“Ne demek istiyorsun?” Diye sormuş oldum.

Açıklamaya başladı, “jigolo refakat ofis bu günlerde çok kötü. Yalnızca sizin kiralamanız ve bildiğinizden değişik olmadığını keşfetmeniz için birçok seçenek sunuyorlar. “

Bu dost için, yoktan bir dava açmak istediğinden oldukça emindim. Bana bir örnek vermesini istedim fakat veremedi. Rantı bir mırıltıya daldı. Bu, şikayetine olan ilgimi kaybettiğim zamandı. Muhtemelen ucuz popülerlik arıyordu. Ortalama on dakika düşündükten ve mırıldanarak, dedi ki,

“Transseksüel bir jigolo jigolo tuttum ve eşcinsel olduğu ortaya çıktı.”

İnanılmaz ve komik derecede komikti. Birincisi, transseksüel, cinsiyeti değiştiren kişidir ve bunu öteki cinsiyeti tercih ettikleri için yaparlar. Öyleyse bir transgenderin eşcinsel olmasının nesi yanlış? Transseksüel bir cinsel yönelim değil, cinsel bir dönüşümdür. Bunu ona gösterdiğimde yüzünü çevirdi ve gitti.

Günümüzde jigolo jigololar ajanslarının başarı göstermiş olmasının bir sebebi var ise, menüye devamlı eklenen jigololuk seçeneklerinin artması nedeniyledir. Şahsen ben oldukca maceracıyım. En sevdiğim jigolo ajansıma her göz attığımda ve yeni bir menü açıldığında, çoğu zaman bunu ilk deneyenlerden biriyim.

Benim benzer biçimde yeni jigololar biçimlerini denemeyi seven birçok jigolo kullanıcısı olduğuna inanıyorum. Tek eşlik etme seçeneğinin jigolo acentelerinin başladığı zaman içinde aynı bulunduğunu hayal edin, bahse girerim; bugün olmasıyla birlikte popüler olmazdı.

Evde olacağım vakit, direkt jigolo tutmayı yeğlerim. Erkeklere karşı bir zayıflığım bulunduğunu itiraf etmeliyim – bilhassa sıkıldığımda. Bir yerde oldukca uzun süre kaldığımda çoğu zaman sıkılırım. Bu eyalette jigolo kiraladığımda, ne kadar ileri gidebileceğimizi devamlı denetim edemiyorum.

Ne vakit sıkılsam, jigoloun beni okşamasına ve vücudumun her yerine masaj yapmasına izin veriyorum. Kimi zaman akıllara durgunluk veren cinsellik ile bitiririz. Bir tek birkaç seçenek olsaydı bu mümkün olmazdı.

Bazı insanoğlu belirli kelimelere alışkındır ve bu kelime, seçtikleri jigolo jigolou vasıflandırmak için kullanılmadığında, seçimlerinin mevcut olmadığı sonucuna varacaklardır. Inanırım jigolo jigolo ajansları bunu anladılar, bu yüzden tüm anahtar kelimelerin iyi temsil edildiğinden güvenli olmak için mevcut seçenekleri genişletmeye karar verdiler. Bazı kategorilerin tek bir kategoride birleştirilebilecek kadar ilişkili bulunduğunu biliyorum, sadece bölünmelerin arkasındaki mantığı anlıyorum. Bununla herhangi bir problemim yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir