Kategoriler
Adalar Jigolo

İstanbul Jigolo ile Röportaj

Izahat

İstanbul Jigolo
İstanbul Jigolo ile Röportaj
İstanbul jigolo ile ilgili sıkça sorulan soruları içermektedir. Ek olarak Jigolo açtırdığı bu sitenin bir jigolo ajansı değil tamamen bireysel jigolo sitesidir.
Jigololuk mesleğinini niçin yapıyorsunuz?
Jigolo cinsel olarak gerekseme duyan dul, yada cinsel problemler yaşamış bayanların gereksinimlerini bir tek kendilerini sex objesi değilde bir nevi kısa süreli aşk, arkadaşlık şeklinde düşünebiliriz.
jigolo olmamın sebebi hem evli olmamam hemde insanların cisellik şeklinde ciddi bir ihtiyacı karşılamam içinde yatan etmenlerdir.
Jigololuk olmak neleri gerektirir?
Tabikide ilk olarak karşı cinsin sana güvenmesi esenlik ve gizlilik ilkelerim vardır kişilerin detayları asla paylaşılmaz ve gizlilik içinde saygı ve sevgi sınırları çerçevesinde arkadaşlık kurulur ondan sonrasında tamamımız kendi yoluna bakar. Elbetteki jigolo olarak kişisel bakım, fiziki ve etik yönde kişisel bakım, eğitim şarttır. Devletimizde erkekler için genelev vb şeklinde bölgeler var fakat dul bayanler için gereksinim duyan boşanmış ve çeşitli nedenlerden dul kalmış bayanların gereksinim duyan arkadaşlık ve masör hizmeti veriyorum.
İstanbul Jigolo nedir?
İstanbul Jigolo bir jigolo ajansı değil tamamen ciddi paralar harcıyarak yaptırdığım kişisel bir web sitesidir. Tamamen bireyseldir herhangi bir jigolo çetesi değildir. Aslına bakarsanız kanunen bu şekilde bir iş kişisel olarak yapılırsa cezası yoktur. Bende kanunların belirtmiş olduğu sınırlar içinde mesleğimi icra ettirmekteyim.
İstanbul Jigolo olarak alan kişi kitleniz kimlerdir?
Müşterilerim genel olarak boşanmış yada arkadaşlık ve sevgili yönünden hayal kırıklığı yaşamış seçkin bayanlardır.
Hemcinslerinizlede ilişki kuruyor musunuz?

Hayır! Yalnız bayanlarla özetlemek gerekirse karşı cinsle ilişki kuruyorum kimi süre bir toplantı arkadaşı, kimi süre bir masör, kimi süre jigolo dost, olarak hizmet veriyorum bir tek sex işçisi değilimdir. Saygılar

İstanbul Jigolo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir