Kategoriler
Adalar Jigolo

jigolo Masör İletişim

Izahat

jigolo Masör İletişim
jigolo masör yazışma numarasını web web web web web web web web web web web web internet sitemizden bulabilir ek olarak yaptığım masaj çeşitleri hakkında informasyon alabilirsiniz.
Merhaba Ben İstanbul Jigolo dul hanım Masaj Hizmeti vermekteyim. Yaptığım başlıca masaj çeşitleri
Klasik Masaj
İsveç masajı da denilen klasik masajı tercih ettiğinizde, gündelik yorgunluğunuzdan ve sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulabilir, gevşeyerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Bir oldukca süre hoş kokulu yağlarla meydana getirilen bu masaj esnasında eğer geri planda rahatlık verici bir müzik de var ise, kendinizi tekrardan dünyaya gelen benzer şekilde hissederek bu masaja bağımlı olabilirsiniz.
Thai Masajı
Seyahatinizi uzak doğuya, bilhassa de Tayland’a yapmayı planlıyorsanız, Thai masajı yaptırmadan dönmemenizi tavsiye ediyoruz. Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içinde yer edinen bu masaj çeşidinde, vücudunuza uzman eller tarafınca baskı, çekme, gerdirme benzer şekilde hareketler uygulanır. Minimum bir buçuk saat süresince yarı sert bir zeminde gerçekleşen Thai masajındaki bazı sert hareketler sizi zorlayabilir. Fakat sonuçta kendinizi görkemli hissettiğinizde buna değdiğini siz de görmüş olacaksınız. Kimi süre dört saate kadar sürebilen bu masajda altmış değişik hareket olması, bedeninizin asla çalıştırmadığınız noktalarında dahi rahatlama hissi oluşturur. İki bin beş yüz senelik bir geçmişi olan Thai masajı ile şifalanarak tatilinizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Eğer uzakdoğuya gitmemişseniz ve halen aklınızda thai masajı var ise doğru adrestesiniz.
Aromaterapi Masajı
Bir oldukça otelin spa merkezinde uzunca bir masaj çeşitleri sıralaması ile karşı karşıya gelirsiniz. Hangisini yaptıracağınıza bir türlü karar veremediğiniz durumlarda aromaterapi masajını seçebilirsiniz. Bundan dolayı adından da anlaşılacağı suretiyle aromatik yağlar ve bitkisel özlerle meydana getirilen bu masaj hem diğerlerine nazaran daha hafiftir, hem de rahatlatıcı ve dinlendiricidir. Vücudunuz aromatik yağları kolaylıkla emer ve masörün hafifçe masajıyla kendinizi tüy benzer şekilde hafiflemiş hissedersiniz. Bir tek tatildeyken değil, günlük hayatınızdaki streslerden kurtulmak için yada kendinizi şımartmak için de aromaterapi masajını tercih edebilirsiniz. Bu masaj da bir oldukca süre altmış dakika uygulanır.

Shiatsu Masajı 
Uzak Doğu’nun  en ilgi çeken ülkeleri içinde yer edinen Japonya, Shiatsu masajının da ana vatanıdır. Bu masaj bir oldukca süre tedavi amaçlı uygulanır. Masörün adeta esrarengiz olan parmakları, vücudunuzun belirli noktalarına tazyik uygular ve bu sayede dokularınızdaki ağrılardan kurtulursunuz. Fakat dikkat edin; bu masaj da birazcık sert olabilir.
Sıcak Taş Masajı 
İş hayatında, trafikte, ya da hususi hayatta yaşanmış olan sorunların yarattığı negatif etkilerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Sıcak taş masajı yaptırarak tüm negatif enerjileri üzerinizden atabilirsiniz. Bu masaj çeşidinde sıcak ya da soğuk taşlar kullanılır. Taş deyip de geçmeyin; bu taşlar özenle seçilmiş şifalı volkanik taşlardır.
Baş, Boyun ve Omuz Masajı
Başınız ağrıdığında, sırtınız tutulduğunda, kendinizi gerilmiş hissettiğinizde, boynunuz ağrıdığında ve hatta uykusuzluk çektiğinizde baş boyun omuz bölgesine masaj yaptırarak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Hindistan’a giderseniz nerede ise her Hintlinin bu masajı bildiğine tanık olabilirsiniz. Bundan dolayı Hindistan’da bu masaj aile içinde öğrenilir.
Refleksoloji
Refleksoloji aslına bakarsak bir çeşit denge masajıdır ve ayağa yapılır. Şu demek oluyor ki  bu masajı yaptırarak kendinizi hem duygusal, hem de fizyolojik olarak dengede hissedersiniz. Uzak Doğu geleneğinde bu masaj tedavi amaçlı da kullanılır. Bundan dolayı  refleksoloji, ayaktaki hususi noktaların vücudun çeşitli organlarını temsil etmiş olduğu felsefesine dayanır. Uzak Doğu’nun alternatif tıp geleneklerine güveniyorsanız, bu masajı mevzunun uzmanlarına yaptırarak şifa bulabilirsiniz.
Devamı>>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir